Berid Internet Service Manager, Internet Servis sağlayıcı firmalar için geliştirilmiş müşteri ve internet paketleri yönetim yazılımıdır. Radius desteği bulunan cihazlar uyumlu çalışmaktadır. (Mikrotik, Cisco, v.b.). İçerisinde Ön Muhasebe , Stok Yönetimi, Servis Yönetimi gibi bir çok modül bulunmaktadır.

Berid Service Manager Neler Yapabilir
Berid Service Manager ile Kullanıcı Yönetimi
Kullanıcı Yönetimi : Kablosuz İnternet Sağlayıcıları , Belediyeler , Açık alanda internet erişimi ihtiyacı olan noktalarda ,Tatil Köyü yada Ortak kullanımlı internet erişiminin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda müşteri erişiminin tam denetimli olarak sağlanması hedeflenebilir.
Online Kullanıcı Denetimi : Tüm bağlı kullanıcıların takibi , Ne kadar trafik tüketimi gerçekleştirdiği gibi kontroller yapılabilir.
Kullanıcı Trafik Limitleme : Kullanıcının günlük , haftalık , Aylık , Yıllık tüketim miktarına göre limitleme yapabilir . ve kullanım erişim süresi sınırlandırabilirsiniz.
Kullanıcı Hız Limitlendirme : Kullanıcıya yada bir gruba özel internet erişimini sınırlandırabilir ve belirtilen hızın üstüne çıkması taleplerine anlık olarak olumlu yanıt vermesi sağlanabilir .
Paket Aşımında üst pakete yada alt pakete geçiş : Müşteriye tanımlanmış olan servis paketi ile ilgili trafik aşımı söz konusu olduğunda otomatik olarak alt paketten erişilmesi sağlanabilir . örn . 8 Mbit hat . Adil kullanım 25 GB. kullanıcı 25GB 'ı aştıktan sonra 1 Mbit hat ile bağlanabilsin daha üstünde bağlantıyı ancak ay başındaki artıştan sonra yapabilsin gibi .
Kullanıcı Erişim Loglanması : Kullanıcı ne zaman ve ne kadar süre ile bağlantı yapmış hangi Hotspot Gateway 'dan erişim gerçekleşmiş takip edebilir , yönetebilirsiniz.
Kullanıcı Engelleme / Sınırlandırma : Belirleyeceğiniz kullanıcı grubunun internet erişimini engelleyebilir yada belirli zaman dilimi içerisinde erişimine izin verebilirsiniz.
Reklam Sayfası gösterimi : Mikrotik Hotspot gateway ile birlikte kullanımında Berid Service Manager 'a login olan her kullanıcıya istediğiniz bir reklam sayfasını bir sefer yada periyodik olarak belirli sürelerde reklam gösterimi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalandırma / Muhasebeleştirme : Berid Service Manager 'ın gelişmiş muhasebeleştirme esnekliği sayesinde müşterilerinize düzenli faturalandırma yapabilir , faturalandırma süreçlerini yönetebilir , süresi gelen ve ödenmeyen faturalara istinaden erişimini sonlandırabilirsiniz.
Online Aktivasyon : Müşterinin herhangi bir şekilde sizinle iletişime geçmeden doğrudan üyelik yapabilmesi ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra internet erişimini gerçekleştirebilirsiniz.
Kart ile Kontörlü Çalışma : Berid Service Manager'ın üstün özelliklerinden biriside kart ile hesap aktivasyonu gerçekleştirme ; müşterilerinize vereceğiniz kontör kartının raporlanıp yazdırılmasını ve aynı zamanda bu kullanıcıların anlık olarak erişim gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.
bu yapı sayesinde kullanıcınız herhangi bir şekilde kartı sizden temin ettikten sonra arayüzünüz üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştirerek internet erişimini kartdaki limitlere göre kullanabilecektir.
Daha detaylı bilgi için yada sormak istediğiniz konularda bizlere : 0 850 302 29 61 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.
Özel ihtiyaçlarınız yada teknik detaylar için lütfen iletişime geçiniz.